Közönségtalálkozó

nov 9, 18:15
Művész
Molvay Norbert - Ha nem segít a Mindenható rendezője
nov 10, 16:00
OSA Archivum
Marek Kosma Cieśliński
nov 10, 16:00
Toldi
Horváth Balázs - Dizájneren rendezője
nov 10, 16:15
Toldi
Denis Shabaev - Más munkája rendezője
nov 10, 17:45
Művész
Koen Suidgeest - Karla érkezése rendezője, zsűritag
nov 10, 18:00
Toldi
Marianna Kaat - A 8-as akna rendezője, zsűritag
nov 10, 18:00
Művész
Püsök Botond - Angéla rendezője
nov 10, 20:00
Művész
Trencsényi Klára - Reményvasút rendezője
nov 10, 20:15
Toldi
Bereczki Csaba - Soul Exodus rendezője
nov 10, 21:00
Toldi
Markus Lenz - Ruina rendezője
nov 11, 14:00
OSA Archivum
Anna Westerståhl Stenport - A jég hátán blokk társkurátora
nov 11, 14:00
OSA Archivum
Gunnar D. Hansson
nov 11, 14:00
OSA Archivum
Scott MacKenzie - A jég hátán blokk társkurátora
nov 11, 17:45
Művész
Lidija Zelovic - Az én háborúm rendezője
nov 11, 17:45
Művész
Haragonics Sára - Szembenézés rendezője, zsűritag
nov 11, 18:00
Toldi
Roland Schrotthofer – Egy német sors társrendezője
nov 11, 18:00
Toldi
Florian Weigensamer - Egy német sors társrendezője
nov 11, 18:00
Toldi
Christian Kermer - Egy német sors art rendezője
nov 11, 18:00
Toldi
Christian Krönes - Egy német sors társrendezője
nov 11, 20:00
Művész
Daniel Abma - a Havanna Tranzit rendezője
nov 11, 20:00
Művész
Alex Bakker - Havanna Tranzit forgatókönyvírója
nov 11, 20:00
Kino
Rokhsareh Ghaem Maghami - Sonita rendezője
nov 11, 20:15
Művész
Anna Westerståhl Stenport - A jég hátán blokk társkurátora
nov 11, 20:15
Művész
Eva V. Belova - A föld, ahol mamutok szunnyadnak rendezője
nov 11, 20:15
Művész
Scott MacKenzie - A jég hátán blokk társkurátora
nov 11, 20:30
Toldi
Daria Averchenko - az Ukrán seriffek producere
nov 11, 20:30
Toldi
Roman Bondarchuk - Ukrán seriffek rendezője
nov 12, 12:00
Toldi
Takács István Gábor - Egy nap az életünkből rendezője
nov 12, 14:30
Toldi
Dombrovszky Linda - Volt egyszer két balerina rendezője
nov 12, 14:30
Toldi
Mészáros Márta - Anyám levelei Sztálin elvtárshoz rendezője
nov 12, 16:15
Toldi
Zosya Rodkevich - Barátom, Borisz Nyemcov rendezője
nov 12, 16:30
Toldi
Trencsényi Klára - Reményvasút rendezője
nov 12, 16:45
Művész
Roland Schrotthofer – Egy német sors társrendezője
nov 12, 16:45
Művész
Florian Weigensamer - Egy német sors társrendezője
nov 12, 16:45
Művész
Christian Kermer - Egy német sors art rendezője
nov 12, 16:45
Művész
Christian Krönes - Egy német sors társrendezője
nov 12, 18:30
Toldi
Manuela Bastian - Hová lesz, kisasszony? rendezője
nov 13, 14:00
Toldi
Soponyai Dóra - Kockás forradalom társrendezője
nov 13, 14:00
Toldi
Czakó Adorján - Balu rendezője
nov 13, 14:00
Toldi
Kresalek Dávid - Kockás forradalom társrendezője
nov 13, 14:00
Toldi
Pálffy Zsuzsa - A túlélés tánca rendezője
nov 13, 16:00
Művész
Zosya Rodkevich - Barátom, Borisz Nyemcov rendezője