Álláslehetőség: Közösségi média menedzser

Keressük a Verzió Nemzetközi Emberi Jogi Dokumentumfilm Fesztivál csapatának legújabb tagját, aki hozzá tud járulni a Fesztivál közönségének növekedéséhez erős online és interperszonális kommunikációs képességeivel.

A 19. Verziót 2022. november 8. és 16. között rendezzük meg Budapesten és további magyar nagyvárosokban, valamint november 14. és 20. között online, a festival.verzio.org oldalon. A fesztivál évközi tevékenységéről a verzio.org oldalon olvashatsz bővebben.

Projekt időtartama: 2022. augusztus 1-december 31.

(augusztusban kb heti 5-6 óra, szeptemberben és decemberben kb heti 10 óra, októberben és novemberben heti kb 20 óra)

Díjazás projektalapú megbízási szerződéssel: nettó 600.000 Ft

Feladatok:

  • a Fesztivál közösségi média oldalain (Facebook, Instagram, YouTube) történő kommunikáció stratégiai előkészítése és megvalósítása az általános kommunikációs tervvel összhangban, szükség esetén a stratégia adaptálása
  • FB, Insta hirdetési stratégia kialakítása és beállítások megvalósítása a gyakorlatban
  • tartalomgyártás: rendszeres rövid posztok és eseményleírások + esetenként alapszintű képszerkesztési feladatok, fotóalbumok és videók feltöltése, sztorik létrehozása angolul és magyarul
  • élő bejelentkezések előkészítése a közösségi média oldalakon
  • reakció a közösségi média oldalakon érkező üzenetekre

Elvárások:

  • naprakész tudás a Facebook, Instagram, YouTube hirdetőeszközeiről
  • közösségi média gondozásában szerzett min. 2 éves releváns tapasztalat
  • anyanyelvi magyar mellett kitűnő angol nyelvtudás szóban és írásban
  • kreatív, egyedi, a téma iránti fogékonyságot tükröző fogalmazási készség
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, proaktivitás
  • nyitottság, elhivatottság az emberi jogok iránt
  • felelősségteljes feladatvégzés, határidők tiszteletben tartása
  • hazai és nemzetközi civil szervezetek és filmes médiumok általános ismerete
  • előny: kommunikáció és médiatudomány vagy marketing végzettség, tapasztalat kulturális események szervezésében, a kulturális szférában való általános tájékozottság

Amit kínálunk:

  • a világ minden tájáról érkező legfrissebb kreatív dokumentumfilmek megismerése
  • széleskörű kulturális kapcsolatrendszer
  • nemzetközi, lelkes és befogadó csapat
  • nyitottság az új ötletekre, ebből adódóan fejlődési lehetőség
  • rugalmas időbeosztás
  • a fesztivál ideje alatt esetenként hétvégi és esti munkavégzés is szükséges
  • homeoffice / remote munkavégzési lehetőség

Ha úgy érzed, tudsz azonosulni a Verzió szellemiségével és képes vagy a Fesztivál „nyelvén” megszólalni a posztokban, küldd el az info@verzio.org-ra:

  • angol nyelvű önéletrajzodat, kiemelve releváns tapasztalataidat,
  • szakmai referenciáidat hivatkozásokkal,
  • egy féloldalas angol nyelvű motivációs levelet.

A tárgyban jelöld meg: SOCIAL

A jelentkezéseket legkésőbb július 17-ig várjuk.

A személyes interjúk várható időpontja augusztus 1.