Közönségszervező munkatársat keresünk

Álláslehetőség: Közönségszervező

Közönségszervezőt keresünk az idén húszéves Verzió Nemzetközi Emberi Jogi Dokumentumfilm Fesztivál csapatába, aki be tudja azonosítani és meg tudja szólítani a változatos témájú filmek által megcélzott különféle társadalmi csoportokat és képes új közönséget vonzani a fesztiválra.

A 20. Verziót 2023. november 22. és 29. között rendezzük meg Budapesten és további magyar nagyvárosokban, valamint november 30. és december 10. között online, a festival.verzio.org oldalon. A fesztivál évközi tevékenységéről a verzio.org oldalon olvashatsz bővebben.

Feladatok:

  • közönségépítési stratégia előkészítése és megvalósítása az általános kommunikációs tervvel összhangban
  • az egyes filmek potenciális célközönségének felmérése és beazonosítása, valamint megszólításuk és meghívásuk a Verzió programjaira, vetítéseire
  • kapcsolatépítés különböző társadalmi csoportokkal, oktatási, kulturális és civil szervezetekkel egy szélesebb körű társadalmi hatás elérése érdekében

Elvárások:

  • anyanyelvi magyar mellett kitűnő angol nyelvtudás szóban és írásban
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, proaktivitás
  • elhivatottság az emberi jogok és a dokumentumfilmek iránt
  • kreatív, egyedi, a filmek és az általuk bemutatott témák iránti fogékonyságot tükröző fogalmazási készség
  • kiváló interperszonális kommunikációs készség
  • felelősségteljes feladatvégzés, határidők tiszteletben tartása
  • aktív kapcsolat hazai és nemzetközi oktatási, kulturális és civil szervezetekkel
  • tapasztalat kulturális események szervezésében, a filmes/mozis szférában való általános tájékozottság
  • bölcsészet- vagy társadalomtudományok területén szerzett végzettség

Munkafeltételek:

  • számlaképesség
  • rugalmas időbeosztás
  • home office / remote munkavégzési lehetőség

Amit kínálunk:

  • májusi munkakezdés projektalapú megbízási szerződéssel
  • díjazás egyéni megállapodás és tapasztalat szerint
  • a világ minden tájáról érkező legfrissebb kreatív dokumentumfilmek megismerése
  • széleskörű kulturális kapcsolatrendszer
  • nemzetközi, lelkes és befogadó csapat
  • nyitottság az új ötletekre, ebből adódóan fejlődési lehetőség

Ha úgy érzed, tudsz azonosulni a Verzió szellemiségével és máris tele vagy ötletekkel, küldd el a jelentkezésedet az info@verzio.org-ra:

  • angol nyelvű önéletrajzodat, kiemelve releváns tapasztalataidat,
  • szakmai referenciáidat hivatkozásokkal,
  • egy féloldalas angol nyelvű motivációs levelet.

A tárgyban jelöld meg: AUDIENCE.
A beérkező jelentkezéseket folyamatosan bíráljuk el. A jelentkezéseket legkésőbb május 19-ig várjuk.